Choć specjalizujemy się przede wszystkim w pośrednictwie przy udzielaniu różnego typu kredytów i pożyczek, to bogata wiedza i doświadczenie w zakresie finansowania dla firm pozwala nam świadczyć także usługi dla osób zainteresowanych leasingiem. Pozostajemy do dyspozycji właścicieli firm poszukujących najkorzystniejszej na rynku oferty leasingowej.

Proponujemy trzy podstawowe modele leasingu:

  • leasing operacyjny – w tym przypadku czas trwania umowy zazwyczaj jest krótki (wynosi od roku do dwóch lat), a przedmiot, którego dotyczy, należy do leasingodawcy i jest przez niego amortyzowany. Wszelkie opłaty leasingowe są wliczane do kosztu uzyskania przychodu,
  • leasing finansowy – ten model leasingu zakłada zaliczenie do kosztu uzyskania przychodu tylko część raty leasingowej (którą stanowią odsetki i odpisy amortyzacyjne). Umowa musi być zawarta na czas określony,
  • leasing zwrotny – polecany, gdy Klient nie ma odpowiedniej ilości gotówki, jednak dysponuje aktywami trwałymi. Na podstawie umowy Klient za gotówkę odsprzedaje środek trwały leasingodawcy, następnie eksploatuje go na ustalonych warunkach.
    Jako nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma wspieramy młode przedsiębiorstwa, oferując m.in. leasing samochodowy z uproszczoną procedurą. Doradzamy, który wariant leasingu najlepiej sprawdzi się w konkretnej sytuacji danej firmy. Zaufaj ekspertom leasingowym z Money 4 you – napisz do nas lub zadzwoń, by ustalić szczegóły współpracy.