Money 4 you  to doświadczony zespół osób które zajmują się  finansowaniem zakupu urządzeń kosmetycznych oraz medycznych. Od wielu lat pomagamy firmom w ich rozwoju, organizując cały proces uzyskania finansowania. Dzięki doświadczeniu i wiedzy którą zdobywamy z każda kolejną transakcją jesteśmy wyjątkowo skuteczni.  W obszarze finansowania medycyny estetycznej naszymi klientami są głównie salony kosmetyczne oraz podmioty medyczne. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami urządzeń kosmetycznych, którzy rekomendują swoim klientom skorzystanie z naszych rozwiązań w zakresie finansowania. Najczęściej oferujemy finansowanie w formie leasingu, ale posiadamy również w swojej ofercie pożyczkę dla firm medycznych i lekarzy. Potrafimy szybko i profesjonalnie dopasować  najlepsze rozwiązania finansowe do specyfiki działalności klienta, dbamy aby cały proces finansowania przebiegł szybko i sprawnie. Nasi klienci dzięki współpracy z nami oszczędzają swój cenny czas mogąc poświęcić go na skoncentrowaniu się na swojej działalności, co przyczynia się do szybszego rozwoju ich firm.

Na polskim rynku obserwujemy od kilku lat bardzo dynamiczny rozwój branży beauty oraz  salonów kosmetycznych, które aby sprostać coraz bardziej rosnącym wymaganiom klientów muszą wprowadzań nowe zabiegi przy wykorzystywaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń. Właściciele  salonów kosmetycznych muszą na bieżąco śledzić pojawiające się w branży nowe urządzenia do wykonywania zabiegów i inwestować w ich zakup. Nasza firma obsługuje kilkaset salonów kosmetycznych w całym kraju w zakresie organizacji finansowania w formie leasingu  urządzeń. Pomagamy również w rozwoju systemów franczyzowych takich jak Studio  Figura  finansując firmy które zdecydowały się na otwarcie salonu pod marką tej  wiodącej  pod względem ilości salonów sieci franczyzowej.

Procedura uproszczona
Specjalizujemy się w finansowaniu salonów kosmetycznych od wielu lat, dzięki temu bardzo szybko i profesjonalnie przeprowadzamy klienta przez cały proces uzyskania finansowania . Produkt który oferujemy jest uproszczony do minimum. Klient wskazuje nam dostawcę urządzenia, a my zajmujemy się całą resztą formalności.

Leasing operacyjny
Finansując zakup urządzeń kosmetycznych objętych stawką VAT 23% zdecydowanie najlepszym produktem jest leasing operacyjny. Klient odpisuje VAT zawarty w każdej miesięcznej racie i dodatkowo pomniejsza podatek dochodowy. Nie ma potrzeby zapłaty VAT ” z góry”. To rozwiązanie proste i korzystne

Leasing finansowy
Kiedy finansujemy urządzenie z 8% VAT korzystniejszy dla klienta jest leasing finansowy. Do pierwszej wpłaty doliczymy wtedy VAT płatny z „góry” ale  klient odliczy go w miesiącu jego zapłaty. Amortyzacja będzie również kosztem klienta.Zastosowanie leasingu operacyjnego przy tej stawce VAT jest rozwiązaniem droższym.. .

Kredyt
Ta forma finansowania jest zdecydowanie rzadziej wykorzystywana ponieważ wymaga spełnienia szeregu wymogów formalnych i oceny zdolności kredytowej klienta. Mamy do dyspozycji rozwiązania BZWBK oraz innych banków które mogą być dobrym uzupełnieniem oferty leasingowej.