Finansowanie dla osób indywidualnych

Oferta finansowania dla osób indywidualnych od Money 4 you obejmuje różne produkty finansowe, spośród których dobieramy dla Ciebie ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Kredyty i pożyczki prywatne proponują nie tylko banki, lecz także instytucje pozabankowe. Jak spośród licznych ofert finansowania dostępnych na rynku wybrać te, które są atrakcyjne naprawdę, a nie tylko z pozoru? Korzystając z usług naszej firmy nie trafisz na nieuczciwe zapisy w umowach, ukryte koszty i inne pułapki czyhające na osoby fizyczne ubiegające się o finansowanie od firm pożyczkowych. My zaproponujemy Ci korzystną opcję, ponieważ dobrze znamy rynek finansowy, a interesy naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Kredyty gotówkowe i pożyczki prywatne

Pożyczki prywatne i kredyty pozabankowe mają szereg zalet – jedną z najważniejszych jest minimum formalności, które trzeba uregulować, starając się o dodatkowe środki. Jeżeli więc pilnie potrzebujesz szybkiej gotówki, mamy dla Ciebie kilka rozwiązań, a wśród nich to, które wspólnie uznamy za najkorzystniejsze w Twojej sytuacji.

Jednym z produktów finansowych dla osób indywidualnych jest kredyt gotówkowy. Oto co możemy zaproponować:

  • kwota kredytu do 550 tys. zł,
  • okres kredytowania do 144 miesięcy,
  • wymagany minimalny dochód – jedynie 500 zł netto,
  • wypłata: przelew lub czek giro,
  • możliwość łączenia dochodów.

Jeśli jednak kredyt gotówkowy wydaje Ci się zbyt poważną formą finansowania, możemy zaoferować np. pożyczkę chwilówkę z krótkim okresem spłaty. A jeżeli masz inne zobowiązania finansowe – weźmiemy pod rozwagę kredyt konsolidacyjny.

Nasze możliwości w obsłudze Klientów indywidualnych są szerokie. Napisz do nas lub zadzwoń, a na pewno przedstawimy Ci korzystną ofertę.